هاست و سرور

هاست و سرور

از هاست لینوکس جهت اجرا فایل ها و نرم افزار های تحت وب HTML و PHP همراه بانک اطلاعاتی MySQL استفاده می شود. همچنین برای نصب نرم افزارهای های تحت وب وردپرس ، جوملا ، دروپال ، دیتالایف و ... شما به هاست لینوکس نیاز دارید.
سرور های لینوکس ما در قویترین دیتاسنترهای ایران قرار دارند که از نظر آپ تایم و پایداری شبکه در سطح عالی و تضمین شده هستند , تیم فنی و پشتیبانی آستان نو به صورت 24 ساعته سرور ها را بررسی و مانیتور می کند تا مشکلی برای مشتریان و وب سایت های میزبانی شده پیش نیاید و در صورت بروز مشکل در سریع ترین زمان ممکن رفع شود, آستان نو  سرور پلن های هاست لینوکس را با قیمت مناسب و پشتیبانی حرفه ای به شما ارائه می کند و به مدت 7 روز تمام پلن ها در صورت عدم رضایت شما قابل برگشت و کنسل شدن سرویس است .

گروه آستان نو همواره تمامی تلاش خود را در جهت ارتقای کیفی سرویسها و رضایت کاربران به کار می گیرد. سرمایه گذاری آستان نو بر روی سخت افزار، نرم افزار و زیر ساخت های شبکه موجب می شود تا کاربران تنها به توسعه خدمات آنلاین خود بپردازند و نگرانی دیگری نداشته باشند. شما با انتخاب آستان نو  به کیفیت، پایداری و امنیت مورد نیاز برای تجارت خود دست می یابید.
از یک سایت شخصی کوچک تا یک سرویس سازمانی بسیار بزرگ، آستان نو  راه حلی جامع ، برای نیازهای شما تهیه دیده است.